O nás

Poskytujeme komplexní služby v oblasti bezpečnostního a dopravního značení, a to po celé České republice. Cíleně se zaměřujeme na specifika průmyslových podlah jako takových, jejich nátěry, povrchovou úpravu a hloubkové strojové čištění. Precizní práci odvádíme také v oblasti úklidů. Zajišťujeme stavební a generální úklid obchodních a administrativních prostor.

Bezpečně označené provozy jsou naší prioritou

Vhodně navrženým bezpečnostním nebo dopravním značením zajišťujeme bezpečné prostředí ve všech typech prostor, kde naši zákazníci podnikají, pracují a zaměstnávají lidi. Bezpečnostní značení se používá uvnitř budov, hal a ve výrobních, či skladových areálech. Dopravní značení, svislé i vodorovné, se provádí v logistických parcích nebo ve vnějších prostorách obchodních řetězců.

Respektujeme Váš čas i prostor

Jsme flexibilní. Práce realizujeme v týdnu, o víkendu, ve svátek nebo přes noc. Záleží na vás a vašich možnostech. Každý prostor má své řešení.

Za kvalitu své práce ručíme

Používáme výhradně certifikované materiály a barvy. Veškeré typy značení provádíme v souladu s obecně závaznými normami a předpisy NV č. 375/2017 Sb. a ČSN ISO 3864, 3864-1. Zakládáme si na dokonalém zhotovení. Vždy nabízíme úvodní odbornou konzultaci. Samozřejmostí je pak předložení konkrétní cenové nabídky. K provedeným zakázkám poskytujeme kontinuální profesionální a technickou podporu.